Adam Vondráček vyhrál Bowlingzone cup 2021

Po 8 měsících se v Pardubické bowlingové herně Bowlingzone opět roztočila kola turnajové série BZ cup 2021. Do herny si našlo cestu 29 natěšených hráčů a hráček. Po kvalifikaci ,která se hrála na součet 4 her ,nejlepších 24 hráčů postoupilo do semifinále. K této čtyřiadvacítce se přidala dvojice,která si musela postup vybojovat v desperádu. Byl to Pavel Šimůnek a Linda Vondráčková. Semifinále se hrálo na součet  2 her. Vítězové postoupili do finále. Do finále postoupila také dvojice poražených s nejvyšším náhozem. Byl to Vladimír Pitaš a Daniel Šimůnek. Ve finále se nejvíce dařilo Adamu Vondráčkovi,který celý turnaj zvítězil s náhozem 462. Na druhém místě skončil Tomáš Gürtler a na třetím Zdeněk Havlíček. Další turnaj se v Pardubicích odehraje ve středu 28.7.2021. Obsazovačka je na www.obsazovacky.cz